چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۶۹

سفری به دنیای صنایع فلزی

با وبلاگ کاوش کام، به جزئیاتی از نوآوری، دقت و هنر در دنیای صنعت‌های فلزی پی ببرید. مقالات پربار، روندهای صنعتی و تحلیل‌های کارشناسی را کشف کنید و به همراه ما در انسایه‌ها، تکنیک‌ها و الهاماتی که این دنیای جذاب را شکل می‌دهند، شرکت کنید.
نگهداری سازه های فلزی

نگهداری سازه‌های فلزی چیست؟

نگه داری سازه‌های فلزی به عقیده بسیاری از مهندسان سازه از نصب آن مهم‌تر است. انواع سازه‌های فلزی مانند دکل‌های مخابراتی، سازه‌های چادری، سوله و دکل‌های برق و دیگر سازه‌ها نیاز به بازرسی، به‌سازی و حفظ مداوم ایمنی دارند.

تفاوت سازه فلزی و فولادی

فرق بین اسکلت فلزی و بتنی چیست؟

در ایران عمدتاً از دو نوع اسکلت فلزی و بتنی استفاده می‌شود که نسبت به مقاومت، هزینه، زمان، کاربری و ایمنی می‌توان این دو نوع اسکلت را مقایسه کرد.

دکل های ICB

تقویت دکل‌های ICB توسط کاوشکام

دکل‌های ICB یا خود‌ایستا که مخفف‌intermediate compact ballast است، به دکل‌های سه پایه پیش ساخته گفته می‌شود. شرکت کاوشکام آسیا با استفاده از متخصصین مجرب و علم روز دنیا ترمیم و تقویت انواع دکل‌های مخابراتی را با نهایت دقت و کیفیت انجام می‌دهد.

طول عمر اسکلت فلزی

طول عمر اسکلت فلزی چقدر است؟

طول عمر اسکلت فلزی به عواملی مانند مقاومت مصالح، نوع مواد اولیه، نوع اتصال، مهندسی سازه، محل نصب و شرایط محیطی، نوع عایق کاری و کیفیت تولید بستگی دارد.

آموزش متره بر آورد اسکلت فلزی

آموزش متره بر آورد اسکلت فلزی

آموزش متره بر آورد اسکلت فلزی در کاوشکام به عوامل زیادی بستگی دارد، به کیفیت، نوع اسکلت فلزی، آلیاژ و نوع اتصال اسکلت فلزی. کاوشکام

مقاومت اسکلت فلزی در برابر زلزله

مقاومت اسکلت فلزی در برابر زلزله چقدر است؟

مقاومت اسکلت فلزی در برابر زلزله و حوادث طبیعی بسیار بالا است. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از برج‌ها و ساختمان‌های بلند را مخصوصاً در مناطق زلزله خیز با استفاده از اسکلت‌های فلزی می‌سازند.

با ما در ارتباط باشید