چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۶۹

محصولات متنوع صنایع فلزی

از محصولات مهندسی و صنعتی تا محصولات آرایشی و تزیینی، همه با دقت و توانمندی طراحی و تولید شده‌اند. اگر به دنبال محصولاتی با کیفیت و ارزش افزوده برای نیازهای مختلف خود هستید، با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب‌ها را برای شما ارائه دهیم.
تسمه فلزی

تسمه فلزی

تسمه فلزی چیست؟ تسمه فلزی مقطعی است که با عرض کم به وسیله برشکاری تولید می‌شود و برای سفت کردن یا بستن‌اشیای مختلف مانند میلگرد‌ها،

نبشی فولادی

نبشی آهن

نبشی یکی از پر مصرف‌ترین محصولات کاوش کام است که در انواع پروژه‌های ساختمانی و مخابراتی استفاده می‌شود. نبشی‌ها به دو صورت بال مساوی و با غیر مساوی تولید می‌شوند و کاربرد‌های متنوع دارند.

دکل پرچم

دکل پرچم به ستون یا برج نگهدارنده پرچم‌ها گفته می‌شود. پرچم‌ها به عنوان نماد کشور‌ها، انجمنها و گروه‌ها و شرکت‌ها هستند و وجود پرچم در ارتفاع که با وزش باد به حرکت در می‌آد از گذشته نماد شکوه آن نماد و پرچم بوده است.

سوله سنگین

محصول سوله سنگین یکی از محصولات برجسته و قدرتمند ماست. با این محصول، شما قادر خواهید بود ساختمانی متحمل بارهای سنگین و پرسنلی را بدون نگرانی از پایداری و استحکام آن ایجاد کنید. این سوله ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد با کیفیت بالا ساخته می‌شوند تا به شما عمری بلند و عملکرد مطمئن را ارائه دهند.

سوله سبک

سوله سبک

سوله سبک یکی از معروف‌ترین انواع سوله است. سوله‌ها یکی از پر کاربرد‌ترین سازه‌های فلزی در مراکز صنعتی، تجاری، حمل و نقل و کارخانه‌ها هستند. شرکت کاوشکام با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و متخصصین توانا انواع سوله را طراحی، تولید و نصب می‌کند.

سوله UBM

سوله UBM

سوله UBM ( یو بی‌ام ) از مدرن‌ترین سوله‌های تکنولوژی طراحی، ساخت و تولید سازه‌های فلزی است. شرکت کاوشکام با بحره بردن از تجهیزات روز دنیا در امر ساخت سازه‌های فلزی، توانسته انواع با کیفیت و استاندارد سوله‌های صنعتی را طراحی، تولید و اجرا کند.

کایت موقت

کایت موقت

سایه‌بان کایت موقت بیشتر برای نصب موقت سایه‌بان در گذر‌ها یا پارکینگ نمایشگاه‌ها و رویداد‌ها استفاده می‌شود. این نوع سایه‌بان از بادبادک و وسیله پروازی کایت الهام گرفته شده است.

سایه بان کایت

سایبان کایت

سایه‌بان کایت به نوعی از سایه بان‌ها از نوع سازه چادری گفته می‌شود که به شکل مثلثی با زاویه‌ها اضلاع تند برای استفاده‌های موقت و یا مقیاس‌های کوچکتر استفاده می‌شود. این نوع سایه‌بان همانطور که از نامش پیداست از وسیله پروازی کایت الگو گرفته است و ساختار آن شبیه بال‌های کایت است.

سایه بان پارکینگ

سایبان پارکینگ

سایه‌بان پارکینگ می‌تواند از انواع مختلف سازه چادری باشد. دلیل انتخاب سازه چادری برای سایه‌بان پارکینگ‌ایستایی و مقاومت بالا در برابر حوادث طبیعی و بارندگی است. همچنین این سازه ها از خودرو ها برابر تابش مستقیم آفتاب و بارندگی های اسیدی محافظت می کند.

سان شید

سان شید

 

سان شید از انواع سازه‌های چادری است که به نوعی از سایبان با طراحی خاص برای پارکینگ خودرو‌ها، کافه‌ها، رستوران‌ها، گذرگاه‌ها و پارک‌ها استفاده می‌شود. حالت چادری و گسترده آن و ایجاد سایه مطبوع باعث می‌شود که از بارندگی و نور مستقیم آفتاب جلو‌گیری شود.

پاویلیون

پاویلیون

پاویون، پاویلیون (Pavilion) سازه‌ای چادری است که معمولاً در نمایشگاه به شکل جانبی، برای معرفی، دعوت، ارائه سخنرانی و گزارش و سایر کاربرد‌ها استفاده می‌شود. همچنین در کمپین‌های تبلیغاتی، تجاری، سیاسی و هنری نیز از پاویون در محیط‌های آزاد استفاده می‌شود.

آلاچیق وارونه

آلاچیق وارونه

آلاچیق وارونه از انواع سازه چادری است که بیشتر کاربرد دکوراتیو دارد. طرح آلاچیق وارونه گنبدی معکوس است که به اصطلاح نیلوفری نیز گفته می‌شود.

آلاچیق ساده

آلاچیق ساده

آلاچیق ساده در انواع سازه‌های چادری به آلاچیقی فلزی گفته می‌شود که با ساختار سازه‌های چادری در ابعاد مختلف طراحی و نصب می‌شود. این آلاچیق‌ها می‌توانند در باغ‌ها، ویلا‌ها، پارک‌ها، گذر‌ها، رستوران و کافه‌ها طراحی و نصب شوند.

آرک قوسی

آرک قوسی

آرک قوسی از انواع سازه چادری است که با روکش پارچه یا UPVC برای ایجاد سایه‌بان و گذرگاه استفاده می‌شود. در وزرشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها از این نوع سازه برای ایجاد تونل عبور و مرور موقت نیز استفاده می‌شود.

آرک طره‌ای

آرک طره ای

آرک طره‌ای به سازه‌ای چادری گفته می‌شود که برای ایجاد سایه‌بان در محیط‌های عمومی، پارکینگ‌ها و گذرگاه‌ها می‌شود. معمولاً این نوع آرک طره‌ای که از سازه چادری کششی استفاده می‌شود در ابعاد و طرح‌های مختلفی توسط کاوشکام طراحی و تولید می‌شود.

اسکلت فلزی جوشی

اسکلت فلزی جوشی

اسکلت فلزی جوشی به اسکلتی گفته می‌شود که با انواع روش‌های جوشکاری متصل و آماده می‌شود. قدیمی‌ترین و متداول‌ترین روش اتصال و نصب اسکلت فلزی جوشکاری است که با پیشرفت صنعت مقاومت و استحکام جوش کاری‌ها بسیار پیشرفت کرده است.

اسکلت فلزی پیچ و مهره‌ای

اسکلت فلزی پیچ و مهره‌ای یکی از انواع اسکلت است که در ساختمان‌سازی کاربرد بسیاری دارد. این نوع اسکلت مانند سایر اسکلت‌های فلزی به علت مقاومت بالا و طراحی دقیق همچنین ایمنی استاندارد در ساختمان‌سازی مدرن دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محافظ ضد سرقت دکل

محافظ ضد سرقت دکل

محافظ ضد سرقت دکل‌ها می‌تواند به شکل فنس‌های محیطی بزرگتر یا محافظ ژنراتون و بخش برق و تجهیزات باشد. همچنین در بعضی موارد این محافظ‌ها علاوه بر محافظت از سرقت باعث ایجاد حاشیه امن برای ایمنی بیشتر می‌شوند.

فونداسیون پیش ساخته

فونداسیون پیش ساخته به فونداسیونی بتنی گفته می‌شود که توسط میلگرد مقاوم‌سازی شده است. این فونداسیون با طراحی و محاسبه قبلی در موقعیت نصب انواع دکل قرار می‌گیرد و میلگرد‌ها نقش مقاوم‌سازی دارند.

دکل زیباسازی شده

شرکت کاوشکام با داشتن طراحان خلاق و نوآور به زیبا‌سازی و به‌سازی ظاهر انواع دکل‌ها می‌پردازد. مخصوصاً در دکل‌های مخابراتی مانند ICB به لحاظ برندینگ و هویت بصری زیبایی این دکل‌ها اهمیت بالایی دارد.

دکل روشنایی

دکل‌های روشنایی سازه‌های آهنی هستند که مسئولیت روشنایی خیابان‌ها و مکان‌های مختلف شهری و جاده‌ای را بر عهده دارند. این دکل‌ها در طرح‌ها و ارتفاعات مختلف نسبت به کاربری طراحی و تولید می‌شوند.

دکل دروازه ای

دکل دروازه‌ای

دکل دروازه‌ای سازه‌ای فلزی است که از دو پایه و یک اتصال بین دو پایه تشکیل شده است. از این دکل بر روی خیابان‌ها و جاده‌ها برای اعلانات، تابلو‌های راهنما، دوربین‌های کنترل، عوارضی‌ها و دوربین‌های طرح ترافیک استفاده می‌شود.

دکل بازویی

دکل بازویی به نوعی از دکل‌ها گفته می‌شود که برای پایه چراغ‌های راهنمایی، هشدار‌های پارکینگ، عوارضی جاده‌ها و دیگر دکل‌هایی که نیاز به بازو دارند استفاده می‌شود. همچنین دکل ها بازویی در دکل های انتقال نیرو و جرثقیل های صنعتی کاربرد دارد.

دکل انتقال نیرو

دکل انتقال نیرو

دکل انتقال نیرو یا دکل برق از قدیمی‌ترین سازه‌های آهنی استفاده شده در صنعت نیرو است. این دکل‌ها معمولاً از نوع دکل‌های خود‌ایستا هستند و مسئولیت انتقال نیرو از محلی به محل دیگر را بر عهده دارند.

دکل استادیوم

دکل استادیوم به سازه‌های فلزی تا ارتفاع ۳۰ متر گفته می‌شود که سبد‌های نگهدارنده پروژکتور‌های نوری روی آن نصب می‌گردد. این دکل‌ها معمولاً پایه چند وجهی دارند و برای نگهداری پروژکتور‌ها با وزن بالا و اتصالات آن‌ها طراحی شده‌اند. امروزه دکل‌های استادیومی یکی از زیبا‌ترین سازه‌های فلزی جهان هستند.

دکل مونوپل

دکل مونوپل یا تک پایه به شکل لوله‌ای یا چند وجهی برای مصارف مخابراتی نصب می‌گردد. این دکل‌ها ارتفاع مناسبی دارند و به علت اشغال فضای کم برای فضا‌های شهری مناسب هستند. ظاهر دکل‌های مونوپول بسیار به تلسکوپ شبیه است به همین دلیل به این نوع دکل‌ها دکل تلسکوپی نیز گفته می‌شود.

دکل خود ایستا

دکل خودایستا

دکل خود‌ایستا معمولاً به شکل سه وجهی و چهار وجهی تولید می‌شود که اغلب به علت ارتفاع مناسب و مقاومت بالا برای نصب آنتنهای مخابراتی از این نوع دکل‌ها استفاده می‌شود. دکل‌های سه وجهی قابلیت نصب تا ارتفاع ۱۲۰ متر را دارند و از آنسیمان تشکیل شده‌اند.

دکل RDS

دکل RDS

دکل RDS از انواع دکل خود‌ایستا است که به صورت چهار و سه وجهی طراحی و تولید می‌شود. به علت داشتن ساختار لاتیس و میلگرد‌های بافته شده این دکل‌ایستایی و مقاومت بسیار بالایی دارد.

دکل NB

دکل NB

دکل NB یا Narrow Base به دکل‌های خود‌ایستای چهارپایه گفته می‌شود که چهار پایه اصلی آن به هم نزدیکند به همین دلیل از واژه Narrow برای نام‌گذاری آن استفاده کرده‌اند. این دکل‌ها به علت‌ایستایی بالا و فضای کم مناسب فضا‌های شهری هستند.

دکل ICB

دکل ICB از انواع دکل‌های مخابراتی خود‌ایستا است که پایه اصلی آن از لوله بدون درز یا آنیسمان تشکیل شده است. این دکل خود‌ایستای سه پایه را میلگرد به عنوان جز اصلی تشکیل می‌دهد.

با ما در ارتباط باشید