چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۶۹

اسکلت‌های فلزی برای ساختارهای پایدار

در این بخش، اسکلت‌های فلزی با قابلیت پشتیبانی از ساختارهای مختلف را مشاهده کنید. از ساختمان‌های مسکونی تا تجاری، اسکلت‌های فلزی با استفاده از مواد با کیفیت و استانداردهای برجسته ساخته می‌شوند.
نبشی فولادی

نبشی آهن

نبشی یکی از پر مصرف‌ترین محصولات کاوش کام است که در انواع پروژه‌های ساختمانی و مخابراتی استفاده می‌شود. نبشی‌ها به دو صورت بال مساوی و با غیر مساوی تولید می‌شوند و کاربرد‌های متنوع دارند.

تسمه فلزی

تسمه فلزی

تسمه فلزی چیست؟ تسمه فلزی مقطعی است که با عرض کم به وسیله برشکاری تولید می‌شود و برای سفت کردن یا بستن‌اشیای مختلف مانند میلگرد‌ها،

محصولات جانبی

کاوش کام آسیا با بیش از ۲۰ سال فعالیت در عرصه طراحی و تولید انواع دکل‌ها، سازه‌های فلزی و همکاری در پروژه‌های ساختمانی، راه‌سازی و مخابراتی همواره کل نیاز‌های بازار فلز و آهن را در سبد تولیدات خود داشته است. تنوع محصولات و طراحی‌های کاوش کام از انواع دکل‌ها، سازه‌های چادری، سازه‌های ساختمانی، اسکلت‌های فلزی، فونداسیون راهسازی و دیگر محصولات گرفته تا نبشی و تسمه. تولیدات خورد و محصولات جانبی شاید در ابتدا به نظر چندان پر اهمیت نباشند اما پیدا کردن محصولات جانبی با کیفیت با استاندارد‌های جهانی برای بسیاری از پروژه‌ها ضروری است. کاوش کام سعی کرده با شناخت بازار و نیاز‌ها انواع محصولات جانبی را در طرح‌های متنوع نسبت به نیاز پروژه‌ها طراحی و تولید کند. مهندسان کاوش کام با نیاز سنجی دقیق با انواع روش‌های برشکاری، جوشکاری، خمکاری و سوراخکاری با استفاده از انواع ماشین آلات به روز صنعتی بهترین محصولات جانبی فلزی و آهن را روانه بازار کرده‌اند. همچنین شما می‌توانید برای طراحی و تولید محصول جانبی مورد نظر خود با مشاوران و کارشناسان کاوش کام در ارتباط باشید.

با ما در ارتباط باشید