چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۶۹

پروژه‌های راه سازی با بهره‌گیری از تخصص فنی

در این بخش، به پروژه‌های راه سازی با استفاده از تخصص فنی و تجربه‌ ما در این زمینه می‌پردازیم. از اجرای جاده‌های پیچیده تا توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل، این پروژه‌ها نمونه‌هایی از بهره‌گیری ما از تخصص در زمینه راه سازی را نشان می‌دهند.
طراحی و نصب دکل دوربین ثبت تخلف

طراحی و نصب دکل دوربین ثبت تخلف 

دکل‌های دوربین ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی معمولاً از نوع دکل‌های بازویی یا دروازه‌ای کاوشکام است. به علت اهمیت ثبات دوربین ثبت تخلف و عدم

دکل‌های دوربین نظارتی

دکل‌های دوربین نظارتی

دکل‌های دوربین‌های نظارتی بیشتر برای حفظ امنیت و کنترل امنیت شهر‌ها به کار می‌رود. به علت استفاده از دوربین‌های قوی با کیفیت زوم بالا در

همکاری‌‌ شرکت‌ کاوشکام آسیا با تولید‌ سازه های فلزی در‌امر‌راه سازی

سازه‌ ‌‌های‌ فلزی و دکل های مخابراتی‌‌‌‌‌حوزه تخصصی فعالیت شرکت کاوشکام آسیا بوده است‌که از سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بیش از 200 پرسنل جوان و متخصص اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در حوزه سازه های فلزی و صنایع فلزی مخابراتی ، راه سازی و ساختمانی است . با اینکه شرکت کاوشکام آسیا در امر مخابرات با شرکت هایی مانند ایرانسل و مخابرات همکاری های متعددی داشته ، راه سازی یکی از مهم ترین دغدغه های این شرکت برای ارتقای ایمنی و کیفیت جاده ها ، تونل ها ، پل ها ، رو گذر ها و زیر گذر های شهری و جاده ای است. این شرکت با مهندسی ، اجرا و همکاری در انواع سازه ها در امر راه سازی مانند سازه های قابی ، سازه های شبکه ای ، خرپا ، پل کمانی شکل ، طاقی شکل ، تیری ، کابلی و معلق ؛ دقت و سرعت را سرلوحه پروژه های خود قرار داده است .

امروزه سازه های فلزی و فولادی نقش مهمی در احداث جاده ها ، تونل ها ، پل ها ، زیر گذر ها و روگذر ها ایفا می کنند که کیفیت این سازه ها اصلی ترین نقش را در مقاومت ، استحکام و سلامت این پروژه ها دارد . شرکت کاوشکام آسیا با بهره گیری از مهندسین و کادر متخصص و مجرب، همواره بر دقت در امر مهندسی و کیفیت متریال های استفاد شده تاکید داشته است .

سازه‌های فلزی چه نقشی در‌ راه سازی دارند ؟

سازه های فلزی نقشی بنیادی در جاده سازی و راه سازی امروز دارند. این سازه ها باعث مقاومت ، طول عمر و پایداری زیر ساخت ها می شوند . همچنین مقاومت و سلامت سطح آسفالت ها ، استحکام تونل ها و پل ها ، و زه کشی و حریم راه ها به سازه های فلزی و صنایع فلزی وابسته است . در پی ریزی آسفالت ها مخصوصا در بزرگ راه و جاده هایی که تردد وسایل نقلیه زیاد است یا امکان ترافیک وجود دارد ، این سازه ها باعث می شوند از فرو نشست یا شکستگی آسفالت ها جلو گیری شود . با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت و مهندسین متخصص ، می توان طول عمر جاده ها را افزایش داد و از هزینه های اضافی در امر به سازی جلو گیری کرد .

صنایع فلزی مانند فولاد و آلومینیوم برای ساخت پل ها ، زیر گذر ها و رو گذر ها نیز استفاده می شوند . یکی از مهم ترین دلیل استفاده از سازه های فلزی و صنایع فلزی در این پروژه ها توانایی بالای فلزات در تحمل فشار و وزن است . دیگر عامل مهمی که مهندسان راه سازی را به استفاده از سازه های فلزی وا می دارد ، میزان فرصت هزینه در امر راه سازی است . این سازه ها با دقت و کیفیت مناسب ، باعث می شوند پروژه های راه سازی با هزینه مناسب و زمان کمتری به سر انجام برسند . شرکت کاوشکام آسیا با بیش از پانزده سال تجربه در امر راه سازی و مقاومت صنایع فلزی ، تولید و مهندسی متریال ها و مواد اولیه مناسب برای راه سازی را یکی از وظایف خود می داند . این شرکت نه تنها با کیفیت و دقت رضایت مشتریان و همکاران در پروژه های راه سازی را جلب نموده ، بلکه باعث اطمینان خاطر و افزایش ایمنی در امر راه سازی برای آسودگی خاطر مردم نسبت به حوادث جاده ای و شهری نیز می گردد . امروزه افزایش کیفیت جاده ها ، راه ها ، معابر و سازه ها یکی از مهم ترین دغدغه های مردم در حوادث شهری و برون شهری است که ارتقا کیفیت آن ها ضروری به نظر می رسد . شرکت کاوشکام آسیا با تمام پتانسیل ها و توان خود آماده همکاری با پروژه های مختلف در امر راه سازی و خدمت به مردم شریف می باشد . چنان که در تمام سال های فعالیت خود این شرکت در امر مخابرات ، ساختمان سازی و راه سازی فعالیت های گسترده ای داشته و رضایت خاطر مشترکان خود را جلب نموده است .

استفاده از مواد اولیه مناسب ، با کیفیت و آزموده شده ، تیم اجرایی و مهندسی جوان و متخصص ، وظیفه شناسی و سرعت عمل از مزایا و افتخارات شرکت است . تداوم شعار دقت و سرعت باعث شده امروزه شرکت ها و موسسات مختلف دولتی و خصوصی در راستای بهبود کیفیت و رشد روز افزون در پروژه های مختلف با شرکت ما همکاری و مشارکت داشته باشند . این شرکت نهایت دقت را در آزمایش ، بهسازی و بهبود کیفیت صنایع فلزی و سازه های فلزی به کار برده و به این که امروزه به یکی از با کیفیت ترین مجریان در امر راه سازی ، مخابرات و ساختمان سازی مبدل شده است افتخار می کند .

با ما در ارتباط باشید